- Hem
- Tandteknik
- Utrustning Tandtekniker
- Vibrator
- Wassermann KV-56
Webpris
Wassermann KV-56
Gipsvibrator 445 x 286mm
Artnr: 58363TillverkareWASSERMANNTillv. artnr16999722 290,30 kr
24 767,00 kr
Exkl. moms
Ej i lager (Beställningsvara. Skickas normalt inom 14 vardagar, Ej returrätt)
Specifikationer -
| Bredd | 445 mm |
|---|---|
| Djup | 286 mm |
| Driftspänning | 220-240 V / 50/60 Hz |
| Energiförbrukning | 1,3 A |
| Färg | natur vit |
| Höjd | 445 x 187 x 286 mm |
| Prestanda | 282 W |
| Vikt | 18,6 kg |
| Förpackningsinnehåll | styck |
| Produktgrupp | Vibrator |
Artnr: 58363
Wassermann KV-56
Produktbeskrivning
Kraftfull vibrator för kyvetter. Vibrationsintensitet steglöst och låg vibrationsöverföring genom vibrationsdämpande koniska fötter.
• Extremt tungt och robust gjuthus
• Helt plast pulverlackerad
• Med konsol till vänster
• Infälld omkopplare
Färg naturvit
Spänning 220–240 V / 50/60 Hz
Watt 282 W
Ström : 1,3 A
Vikt: 18,6 kg
Bredd : 445 mm Hög: 445 x 187 x 286 mm, Djup : 286 mm
