- Hem
- Tandteknik
- Utrustning Tandtekniker
- Vibrator
- Wassermann KV-36
Webpris
Wassermann KV-36
Gipsvibrator 308 x 208mm
Artnr: 86107TillverkareWASSERMANNTillv. artnr16999910 747,80 kr
11 942,00 kr
Exkl. moms
Ej i lager (Beställningsvara. Skickas normalt inom 14 vardagar, Ej returrätt)
Specifikationer -
| Bredd | 308 mm |
|---|---|
| Djup | 208 mm |
| Färg | natur vit |
| Höjd | 173 mm |
| Hölje | Rostfritt stål pulverlackerat |
| Prestanda | 130 W |
| Vikt | 10,9 kg |
| Typform | KV-36 |
| Förpackningsinnehåll | styck, Farbe: naturweiß |
| Produktgrupp | Vibrator |
Artnr: 86107
Wassermann KV-36
Produktbeskrivning
Kraftfull vibrator för 4 kyvetter. Vibrationsintensitet steglöst och låg vibrationsöverföring
genom vibrationsdämpande gummifötter.
• Extremt robust hus av rostfritt stål
• Finns i matt rostfritt stål eller helt pulverlackerat
• Med konsol till vänster
• Infälld strömbrytare, skyddad från fukt och smuts
• Extremt robust hus av rostfritt stål
• Finns i matt rostfritt stål eller helt pulverlackerat
• Med konsol till vänster
• Infälld strömbrytare, skyddad från fukt och smuts
Färg : naturvit
Typ/Form : KV-36
Yta Rostfri med pulverlackerad plast
Watt 130 W
Vikt 10,9 kg
Bredd : 308 mm, Hög: 173 mm Djup: 208 mm
