- Hem
- Tandteknik
- Utrustning Tandtekniker
- Vibrator
- Wassermann KV-26
Webpris
Wassermann KV-26
Gipsvibrator 210 x 150mm
Artnr: 86106TillverkareWASSERMANNTillv. artnr1699967 642,80 kr
8 492,00 kr
Exkl. moms
Ej i lager (Beställningsvara. Skickas normalt inom 14 vardagar, Ej returrätt)
Specifikationer -
| Bredd | 210 mm |
|---|---|
| Djup | 150 mm |
| Färg | natur vit |
| Höjd | 110 mm |
| Hölje | Rostfritt stål pulverlackerat |
| Prestanda | 70 W |
| Vikt | 5,2 kg |
| Typform | KV-26 |
| Förpackningsinnehåll | styck, Farbe: naturweiß |
| Produktgrupp | Vibrator |
Artnr: 86106
Wassermann KV-26
Produktbeskrivning
Kompakt, kraftfull vibrator för 2 kyvetter. Bra stabilitet tack vare vibrationsdämpande gummifötter.
• Extremt robust hus av rostfritt stål
• Finns i matt rostfritt stål eller helt pulverlackerat
• Med konsol till vänster
• Infälld strömbrytare, skyddad från fukt och smuts
Färg : naturvit
Typ/Form : KV-26
Yta Rostfri med pulverlackerad plast
Watt 70 W
Vikt 5,2 kg
Bredd: 210 mm, Hög: 110 mm, Djup: 150 mm


