Kontaktinformation

Välkommen till oss på Dentalringen AB


Kontakta oss gärna på e-post, chatt eller enligt nedan.

Kundtjänst
Våra öppettider
Göteborg/Surte: 031 - 711 95 50 Måndag - Torsdag: 08:00-17:00
Stockholm: 08 - 410 490 99 Fredag:  08:00-16:00
Malmö: 040 - 630 99 20 Dag innan helgdag & klämdag:  08:00-15:00
Umeå: 090 - 706 019  
   
E-post
Postadress
Allmän: info@dentalringen.se Dentalringen AB
Beställning: order@dentalringen.se Gåskullevägen 6
  445 52 Surte
   
  Klicka här för Retursedel

 
Läs mer under Om Oss

 Medarbetare    
johan.jpg Person-dummy-dame-1.png irma_1.jpg 
Johan Södergren
Försäljningschef
070 - 935 08 68
johan@dentalringen.se
 Johanna Johansson
Innesäljare / Kundtjänst
070 - 145 97 93
johanna@dentalringen.se
 Irma Fabian
Marknads- Produktchef
076 - 897 99 99
irma@dentalringen.se
 erica.jpg  linda.jpg  viktor.jpg
 Erica Siitam
Ledningssystem / Kundtjänst
070 - 276 65 56
erica@dentalringen.se
Linda Johansson
Leverans / Kundtjänst
070 - 930 00 91
linda@dentalringen.se 
 Viktor Magnusson
Ekonomiansvarig
070 - 650 80 85
viktor@dentalringen.se
daniel.jpg    
Daniel Siitam
Verkställande direktör
070 - 993 35 08
daniel@dentalringen.se
   



Övrigt

Bankgiro
5470 - 8888
Swish
123 004 04 69
VAT no
SE556278816501
EURO:
Swift: ESSESESS
IBAN: SE2550000000054238242300

SEK:
Swift: ESSESESS
IBAN: SE2550000000050011172711

GLN:
730000904260K


Vid frågor och synpunkter
Namn:
E-post:
*
Telefon:
Kommentar:
Upprepa kod från bild